• زبان / Language :
  • #
  • #
  • #

پیام مدیر عامل

  • سمت : مدیر عامل
  • نام و نام خانوادگی: کاووس سلیمی
  • تحصیلات : فوق ليسانس MBA
  • پست الکترونیک: k.salimi@behnoushiran.com

سپاس خالق بی همتا را که توفیق دارم تا در کنار همکاران خویش در خانواده بهنوش فرصت خدمت به کشور را در این شرکت خوشنام و با سابقه بدست آورم .
در همین مقال ، ضمن ادای احترام به مقام شامخ بنیان گذاران این شرکت و تمامی تلاشگرانی که از ابتدای تاسیس تا کنون تمام همت خویش را برای تعالی و پویایی این شرکت بکار گمارده اند ، خویش را متعهد می دانیم تا :
ضمن تعهد به ارتقاء سطح سلامت جامعه انسانی با ارایه محصولات پایه گیاهی ، با شناسایی دقیق نیازهای آحاد مشتریان ، مهمترین دارایی معنوی شرکت که همانا اعتماد مشتریان به برندهای شرکت است را با ارایه محصولاتی مبتنی بر نوآوری شرکتی و با استفاده از بروز ترین ماشین آلات و تجهیزات ، خطوط تولید و بسته بندی در دنیا ارتقاء داده تا همچنان رهبر بازار نوشیدنی های حلال در منطقه باشیم .
دنیای امروز را دنیای رقابت مبتنی بر دانش سازمانی دانسته و معتقدم دانش محدوده ومرز ندارد بنابراین شراکت های استراتژیک و دانشی را رمز رقابت پذیری و افزایش کیفی و کمی بازارهای خویش بخصوص در حوزه صادرات محصولات رقابتی شرکت می دانم.
بر این باورم مهمترین سرمایه شرکت نیروی انسانی دانش محور بوده ؛ فلذا نگهداشت و پرورش ایشان را در خانواده بهنوش از اهم اولویت های خویش دانسته و موفقیت های شرکت را مبتنی بر تلاش، خلاقیت ، نوآوری و سخت کوشی همکاران خویش می دانم.
معتقدم رشد متوازن تنها راه پایداری و آینده محوری است و انرژی و محیط زیست سرمایه های ملی بوده و سرمایه گذاری جهت حفظ و ارتقاء آنها همراستا با بروز نمودن دانش، تجهیزات و انتخاب شرکای استراتژیک صاحب نام راسرمایه گذاری پویا می دانم.
استعانت می جویم از پروردگار مهریان و با تکیه بر مشارکت و کارگروهی، اندیشه ایرانی- اسلامی باور این مجموعه را بر این امر که ایران را ایرانی می سازد محقق خواهیم نمود.
                                                                                                                                              کاووس سلیمی
                                                                                                                                                 مدیر عامل